فویل آلومینیوم خانگی

فویل آلومینیوم یکی از رایج‌ترین محصولات در پخت و پز و آشپزخانه می‌باشد. از فویل آلومینیوم برای نگهداری غذا، پخت و پز با پیچیدن مواد غذایی در فویل، شستشوی ظروف، پوشش سینی گریل و اجاق گاز استفاده می‌شود.

فویل آلومینیوم خانگی در عرض و ضخامت مختلف تولید می‌شود.

فویل آلومینیوم خانگی

 

فویل آلومینیوم سیگار

فویل آلومینیوم سیگار ترکیب فویل آلومینیوم و کاغذ سولفیت می‌باشد. این فویل دارای ضخامت و گرماژ مختلف می باشد.

تولید فویل سیگار در فویل ایران حاصل سال‌ها تلاش و همت مهندسین توانمند ما می‌باشد که کشور را از واردات این کالا بی‌نیاز خواهد کرد.

فویل سیگار

فویل آلومینیوم رنگی

فویل آلومینیومی رنگی ابتدا باید قابلیت چاپ‌پذیری داشته باشد. این فویل‌ها نباید هیچگونه چربی و آلودگی داشته باشند و معمولاً برای افزایش کیفیت چاپ در ابتدا یک لایه پرایمر بر روی سطح فویل کشیده می‌شود و پس از خشک شدن پرایمر، می‌توان رنگ را به صورت یکدست و یا به صورت چاپ طرح‌دار بر روی سطح اعمال کرد.

فویل آلومینیوم

فویل آلومینیوم مش مو

از فویل آلومینیوم برای هایلایت یا لولایت کردن مو استفاده می‌شود. در این فرآیند از فویل جهت جدا کردن قسمت‌های مو برای رنگ کردن استفاده می‌شود. این نوع از فویل‌ها، از فویل‌های آلومینیومی آرایشی می‌باشند که ضخامت استاندارد این فویل‌ها، 15 میکرون (بین 14 الی 16 میکرون) و عرض 20 سانت می‌باشد. البته ضخامت ۲۰ میکرون، در دو عرض ۲۰ و ۳۰ سانت و همچنین ضخامت ۱۵ میکرون در عرض ۳۰ سانت نیز در بازار فویل‌های آرایشی موجود می‌باشد.

 

 

فویل اجاق گاز یا روگازی

برای حفظ پاکیزگی اجاق گاز، از این فویل آلومینیومی استفاده می‌کنند. استفاده از فویل آلومینیوم به عنوان پوشش روی گاز، باعث می‌شود تا انواع آلودگی‌های ناشی از پخت و پز به بدنه اصلی اجاق گاز و سطوح داخلی آن وارد نشده و به راحتی با هزینه پائین می‌توان این پوشش را تعویض نمود. این فویل‌ها به صورت قالبی روی شعله‌‌های گاز قرار می‌گیرد و از سرریز شدن شیر و سایر چربی و آلودگی‌ها روی گاز جلوگیری می‌کند.

فویل قلیان

فویل‌های قلیان فویل ایران، مقاومت بالایی در برابر گرمای ذغال دارند. برای این منظور،  از فویل ساده یا فویل سوراخ شده فویل ایران استفاده می‌کنند.

فویل یک طرف مات و یک طرف براق برای قلیان مناسب می‌باشد و سمت مات فویل باید به سمت ذغال باشد. قابل ذکر است فویل حتما باید سوراخ شده باشد.